يكشنبه 31 تير 1397
برگزیدگان جشنواره پنجم


بخش پوستر

نفر اول



 
نفر دوم                                                                                      نفر سوم ( به صورت مشترک )


تقدیر از آقایان رضا منجزی، سید محمدجاماسبی، مهرداد پورمشکی و سیدمهدی فدوی و خانم‏ها نوشین بیجاری، عاطفه شید مودب

..........................................................................................................................................................................................................

بخش تصویرسازی

نفر اول



 
نفر دوم                                                                                                    نفر سوم


تقدیر از آقایان رضا دالوند، علیرضا ذاکری، سیدمیثم موسوی، علی دالوند و خانم فهیمه رمضانی اهوازی

..........................................................................................................................................................................................................

بخش خوشنویسی

نفر اول



 
نفر دوم                                                                                               نفر سوم


تقدیر از سرکارخانم بی بی زهره رئیس الساداتی و آقایان مصطفی عابدینی، سیدپیمان سادات نژاد، علی خیری حبیب آبادی، رحیم قلی زاده پاک، سیدهادی صادقی، احسان احمدی، احمد احمدی حیدری

..........................................................................................................................................................................................................

بخش سفال وسرامیک

نفر اول



 
نفر دوم                                                                                              نفر سوم


تقدیر از سرکار خانم‏ها فائزه پورکمال راوری و میترا ذاکرین

..........................................................................................................................................................................................................


بخش عکاسی

نفر اول



 
نفر دوم                                                                                              نفر سوم


تقدیر از آقایان حسین فاطمی از ایران و ام یوسف توشار از بنگلادش

..........................................................................................................................................................................................................

بخش کاریکاتور

نفر اول



 
نفر دوم                                                                                             نفر سوم


تقدیر از آقایان آنجل بولیگان از مکزیک، حمیدرضا مسیبی و مهدی عزیزی از ایران

..........................................................................................................................................................................................................

بخش مجسمه سازی

نفر اول



 
نفر دوم                                                                                             نفر سوم



تقدیر از خانم‏ها نسرین ملکی، ندا پولادزاده و منصوره فیضی و آقایان عیسا امیری چولاندیم و مجید شقایی فلاح

..........................................................................................................................................................................................................

بخش نقاشی

 

 

 

..........................................................................................................................................................................................................

بخش نگارگری

نفر اول



 
نفر دوم                                                                                                      نفر سوم


تقدیر از آقایان مجید سیدفتاحی، میثم نیلی، بهمن شریفی و رضا مهدوی

..........................................................................................................................................................................................................

بخش مقالات



 

..........................................................................................................................................................................................................

بخش فیلم

بهترین تدوین

برای فیلم ناگهان تو گم شدی به سرکار خانم فرحنازشریفی

بهترین تصویر برداری

برای تصویر برداری فیلم بی مکان و بی زمان به آقای مرتضی هدایی


نامزدهای بهترین فیلم:

فیلم دست ها و رنگ ها به تهیه کنندگی مرکز گسترش سینمای مستند تجربی

فیلم ناگهان تو گم شدی به تهیه کنندگی سازمان توسعه سینمایی حوزه هنری

فیلم خاک حافظه به تهیه کنندگی رضا خوشدل

تندیس طوبای زرین، دیپلم افتخار و مبلغ سی میلیون به سازمان توسعه سینمایی حوزه هنری برای فیلم ناگهان تو گم شدی


نامزدهای بهترین پژوهش:

امیرحسین ثنایی و مسعود امینی برای فیلم خاک حافظه

سید وحید حسینی نامی برای فیلم دست ها ورنگ ها

مجید فدایی برای فیلم حسن خان شاهرخی

تندیس طوبای زرین دیپلم افتخار و مبلغ سی میلیون ریال مشترکا به آقایان امیر حسین ثنایی و مسعود امینی برای پژوهش فیلم خاک حافظه


نامزد های بهترین کارگردانی

محمد علی هاشم زهی برای کارگردانی فیلم آک، آپ، اس

میثم شاه بابایی برای کارگردانی فیلم بی مکان و بی زمان

حسن نقاشی برای کارگردانی فیلم مهرا

تندیس طوبایی زرین دیپلم افتخار مبلغ سی میلیون ریال به آقای حسن نقاشی برای کارگردانی فیلم مهرا